Archiwum

Most w Sobieszewie – stan techniczny

Zarząd Rady Osiedla udał się na rekonesans stanu technicznego mostu w Sobieszewie. Oto co zastaliśmy:

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

6 Responses to “Most w Sobieszewie – stan techniczny”

 • nintendo:

  Moja pierwsza myśl to, o fuck….

 • Mieszkanka:

  Wyślijcie te filmiki i zdjęcia do Urzedu Miasta….

 • X-meen:

  Do UWAGI to wyślijcie!!

 • Kamil Leński:

  Wczoraj filmik ze zdjęciami i fragmentem mostu zostały przekazane Premierowi RP. Jutro na aukcji będą licytowane fragmenty mostu. Mamy nadzieję, że uda się puścić filmik na posiedzeniach wybranych komisji Rady Miasta (na sesji się nie da niestety).

  Na Uwagę jeszcze za wcześnie.

 • [...] z mostem w roli głównej można zobaczyć na stronie Rady Osiedla Wyspa Sobieszewska (Wystarczy kliknąć w link lub w zdjęcie [...]

 • jurek ze świbna:

  powiadomić należy prokuraturę rejonową w Gdańsku, żeby zbadała sprawę świadomego narażania życia i zdrowia użytkowników mostu biorąc pod uwagę, że most od początku swojego powstania czyli około 1960r nie miał żadnego remontu okresowego mającego na celu poprawę jego stanu technicznego wyniku eksploatacji przez 50 lat została obnażono jego nośność z 50 t do 3,5t. Ma dzień dzisiejszy tłumaczy nam dyrektor zarządu drug o zieleni w gdańsku w dniu 05.10.2011 dla radia Gdańsk „że jest on bezpieczny dla użytkowników”. ze względu na naruszenie podstawowych obowiązków właściciela mostu( miasto Gdańsk) wynikające z prawa budowlanego i prawa wodnego, oraz nie dotrzymywanie kolejnych terminów budowy nowego mostu uważam za celowe poinformowanie prokuratury.