Archiwum

Projekt miejscowego planu zagospodarowania do wglądu

Biuro Rozwoju Gdańska uprzejmie informuje, że projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Wyspy Sobieszewskiej w rejonie ulic Turystycznej, Falowej i Przegalińskiej w mieście Gdańsku

w dniach od 31.01.2013 r. do 28.02.2013 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 będzie wyłożony do publicznego wglądu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska przy ul. Wały Piastowskie 24 w Gdańsku.

Dyskusja Publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 28.02.2013 r. o godzinie 17:00 w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska przy ul. Wały Piastowskie 24 w Gdańsku.

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

2 Responses to “Projekt miejscowego planu zagospodarowania do wglądu”

  • kazia:

    Mam takie pytanie odnośnie planu zagospodarowania gruntów. Po pierwsze kto o tym decyduje jakie przeznaczenie będzie miał dany teren. Po drugie jak już przeznaczamy coś na tereny zielone to znajdźmy środki żeby ktoś o nie dbał (powstaja śmietniska). Ostatnio odbył się przetarg na działkę, której plan zagospodarowania przewiduje… Salon Samochodowy!!! Mam wrażenie, że ktoś w RO próbuje dbać o własne interesy.

  • Jerzy Petryczko:

    Pragnę panią poinformować że planami zagospodarowania przestrzennego(gruntami) zajmuje się Biuro Rozwoju Gdańska.Jeśli chodzi o odpowiedż Rady Osiedla to proszę o dokładne wskazanie tych obiektów a my możemy na podstawie mapek oraz opisów znajdujących się w Biurze Zarządu powiedziec jakie mają one przeznaczenie.Można się zwrócić w formie pisemnej .
    Co do podejrzeń radnych w interesy tych obiektów to wydaje mi się że od tego są organy ścigania.

    Pozdrawiam