Archiwum

Informacja

schowek01
Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

4 Responses to “Informacja”

 • Kamil Leński:

  Artykuły z 7 maja umieściłem na prośbę Pana Przewodniczącego Władysława Sidorko. Razem z nimi kończy się moja rola jako administratora tej strony. Cieszę się że udało się stworzyć serwis, który był autentycznie blisko ludzi.

  Mam nadzieję, że nowi administratorzy będą w dalszym ciągu starali się informować mieszkańców o wszelkich ważnych komunikatach jakie docierają do Rady. Moim zdaniem statutowy obowiązek umieszczania informacji w gablotce jest przestarzały. Wiadomości powinny przede wszystkim pojawiać się w internecie.

  Mam też nadzieję, że możliwość komentowania artykułów nie zostanie wyłączona. To jest dosyć istotna jakość bo zazwyczaj mieszkańcom odbiera się tą możliwość kontaktu co niestety obnaża słabość naszej demokracji. Oczywiście w ważnych sprawach nie polecam nikomu kontaktu z Radą poprzez stronę, lepiej udać się na dyżur któregoś z Radnych.

  Teoretycznie zajmowaliśmy się stroną tylko do 1 kwietnia, niestety do maja nikt nie był zainteresowany hasłami i.t.p. Trzeba więc liczyć się z mniejszą aktywnością Radnych na tej stronie, co sami Państwo zauważyli. A Radnych zapraszam do aktywności. Umieszczanie artykułów jest naprawdę proste nie mówiąc o komentowaniu.

  • TolerancyjnyInaczej:

   Panie Kamilu,
   bardzo dziękuje za wolę rozsądnego przekazania strony we władanie obecnej Rady. Bardzo, bardzo dziękuje również za fachowe administrowanie i redagowanie strony. Co Rada z nią z robi to tylko jej wystawi świadectwo. Mam jednak nadzieję, że nie zmarnuje obecnego dorobku. Jeśli by tak się stało to w następnej kadencji najwyżej będzie konieczność odbudowania. Ważne jest, aby Rada w porę przedłużała prawa do domeny bo strona dobrze się spozycjonowała w przeglądarkach, ma fajny adres i szkoda by to stracić.

 • Wyspiarz:

  Czy ktoś z Członków Rady zainteresowany jest remontem mostu? póki co remont jest zawieszony – nie wiadomo do kiedy, dzięki temu zapewne zakończenie remontu zaplanowane na 30 czerwca 2013 r. przedłuży sie co da nam duże problemy – bo zamykany most w wakacyjne weekendy dla Wyspy będzie totalną katastrofą. Ewentualnie most może zostać zamknięty na dłuższy czas np. cały tydzień bądz dwa żeby skończyć remont w terminie, ale potrzebne są jakiekolwiek informacje o tym co teraz dzieje się w sprawie remontu. Może Członkowie Rady dowiedzieliby się czegokowiek i informowali o tym Mieszkańców.