Archiwum

pismo do GIWK

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

4 Responses to “pismo do GIWK”

 • wyspiarz:

  A czy budowa wieżowego zbiornika wody, tzw. wieży ciśnień (wraz z ogólnodostępnym tarasem widokowym) w rejonie ulicy Lazurowej jest nadal aktualna? Jeszcze trochę czasu zostało do zakończenia inwestycji (teoretycznie 2014), ale jakoś tak cicho w tym temacie. A przecież byłaby to jedna z większych atrakcji Wyspy.

 • tom:

  Budowa wieży jest jednym z elementów gdańskiego projektu wodno-ściekowego etap II więc powinna być, czekam z niecierpliwością to będzie duuza atrakcja tylko żeby czegoś nie wykombinowali i jej nie zamknęli na 4 spusty

 • Inwestycja ruszyła. Przygotowują teren /wycinka drzew/. Wieża widokowa jest elementem architektury wieży ciśnień. Jest zatem w dokumentacji. Pomysłodawcą była Rada Osiedla poprzedniej kadencji. Jeśli w lesie musi stanac wieża, to niech będzie też atrakcją. Będziemy zatem pilnowali aby tak było.
  Pozdrawiam, W. Sidorko

 • TolerancyjnyInaczej:

  Bardzo dziękuję za zamieszczanie dokumentów!
  W wolnym czasie można zapoznać się z tym co Rada robi i na jakim etapie są prace. Proszę zwrócić uwagę, jak zamieszczanie informacji wpływa na liczbę komentarzy. Mieszkańcy chcą czuć się wspólnotą i chcą wiedzieć, że ich sprawy znajdują zainteresowanie u Radnych. Strona ma tę zaletę, że raz dokonane ustalenie może dotrzeć do wielu mieszkańców.
  Proponuję utrzymać kierunek jawności i zamieszczać na bieżąco informacje zarówno o poczynaniach Rady jak i zdarzeniach opisywanych się w innych portalach, tak jak czynił to niegdyś Pan Kamil.
  Relacje z posiedzeń Rady też bardzo wzbogaciłyby wiedzę mieszkańców.