pismo w sprawie spalarni przy ul. Płońskiej 20170210

pismo do UMG w sprawie Spalarni ul. Płońska 20170210

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

3 Responses to “pismo w sprawie spalarni przy ul. Płońskiej 20170210”

 • Rychu:

  To czeka właśnie nas gdy ten komin stanie u nas – a wiatry mamy przeważnie płd-zach – więc Górki Wschodnie i Sobieszewo w pierwszej kolejności utonie w smrodzie – poniewaz jest po drodze smrodód nad Zatokę …

  http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Nowy-Port-co-dalej-z-tym-smrodem,a,42527

  Mieszkańcy Nowego Portu przegonili spalarnię na Wyspę Sobieszewską

 • Rychu:

  Właśnie otrzymałem maila z Zarządu Zarządzania Dróg i Zieleni w Gdańsku, że mój wniosek o oznakowanie (powieszenie tablicy z nazwą ulicy) na granicy marina Błotnik/Wyspa Sobieszewska ulicy „Urwista” został „zakończony” . Tablica powinna byc powieszona na słupku z tablicą Wiślana – tzn ulica należąca do gm. Cedry.
  Niebawem będę tam przejeżdżał więc to zweryfikuję :) czy „zakończenie” oznacza wartość dodaną – czyli jest równoznaczne z wykonaniem pracy – czy może polega na zamknięciu wniosku. :)

  Poprzednie dwie tablice na skrzyżowaniach z Przegalińską postawili dosyć szybko :)

  Wniosek brzmiał:

  „Brak jest tablicy informacyjnej z nazwą ulicy Urwista. Taka tablica powinna zawisnąć. na granicy Gdanska z Błotnikiem – temat pokrewny do zgłoszenia Nr 2016/09/23 – uwaga z ub. roku – jeszcze nie zrealizowane . Wydaje sie, ze możnaby załatwic to kompleksowo. Słupek stalowy do tej tablicy z nazwa ul. stoi. Wisi juz na nim nazwa ul. „Wiślana”. Gmina Cedry zadbała o turystów a gmina Gdańsk jeszcze nie”

 • Where do you come from? depakote dose calculator Fatalities declined for two years to 7.3 deaths per 100,000 people, from 10.7 in 2011.

Napisz komentarz


pięć × = 35