ul. Nadwislańska – przejezdna dla samochodów 2017.07.04

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska uprzejmie informuję, że w związku z budową mostu zwodzonego na Wyspę Sobieszewską,  na okres wakacji  w ul. Nadwiślańskiej w Sobieszewie, wprowadzona zostanie tymczasowa  organizacja ruchu. Przewidywany termin obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu planowany jest w okresie od 04.07.2017 do 30.09.2017 r.

W ramach projektowanej organizacji ruchu, udostępnia zostanie przejezdność ulicą Nadwiślańską, natomiast ruch komunikacją miejską ZTM będzie odbywać się będzie śladem dotychczasowego objazdu.

W załączeniu plan organizacji ruchu dla ul. Nadwiślańskiej.

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

One Response to “ul. Nadwislańska – przejezdna dla samochodów 2017.07.04”

  • mistrz:

    Nie za bardzo rozumiem naszych mistrzów od planowania ruchu. Jaki jest problem, aby autobus linii 186 jadąc w kierunku Górek Wschodnich obsłużył tymczasowy przystanek Sobieszewo Wyspa następnie tak jak to się odbywało dotychczas skręcił w ul. Tęczową i na najbliższym skrzyżowaniu (przy szkole) zamiast jechać prosto skręcił w lewo w ul. Radosną i z powrotem na ul. Turystyczną (w prawo). Analogicznie w kier. Wały Piastowskie mogłoby się to odbywać. A tak to dalej będą męczyć po wertepach autobusy i pasażerów.