Archiwum

Informacja turystyczna – przedsiębiorco zostaw swoją ofertę !!!

 

Punkt został otwarty w dniu 30 czerwca br. przy ul. Turystycznej 1 w Sobieszewie o czym informowaliśmy między innymi na naszej stronie internetowej.

Punkt zorganizowała, urządziła i prowadzi Gdańska Organizacja Turystyczna.

Jego uruchomienie było jednym z zadań zapisanych w tzw. „Programie społecznym Wyspy Sobieszewskiej”, jaki został przyjęty do realizacji w ramach działań na rzecz środowiska  Wyspy w związku z przygotowaniami do zapowiadanych zlotów skautowych.

Wypada się cieszyć, że punkt informacji dla turystów, którego funkcjonowanie jest standardem w miejscowościach turystycznych, powrócił po blisko kilkudziesięciu latach
na Wyspę Sobieszewską.
Jego funkcjonowanie w kolejnych latach, nie wykluczone, że w innej lokalizacji, zależne jest jednak od faktycznego zainteresowania jego ofertą pracy i współpracy.

Dlatego też Rada Dzielnicy zwraca się do wszystkich podmiotów gospodarczych i osób fizycznych z terenu Wyspy Sobieszewskiej, których działalność związana jest z szeroko rozumianą obsługą ruchu turystycznego do odwiedzenia punktu, celem nawiązania współpracy pozostawienia ofert dla potencjalnych klientów.


 

 

Sezon turystyczny 2017 wprawdzie trwa i praktycznie wszystko powinno być już

zaplanowane ale reklamy i informacji nigdy nie jest za dużo, jak nie na już, to na

pewno dla celów i rezultatów w latach następnych.

 

Władysław Sidorko

Przewodniczący Zarządu Dzielnicy

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

Comments are closed.