Archiwum

Ostatnie prace na dojazdach do mostu 100-lecia Niepodleglości Polski. Zamknięcie mostu pontonowego 14-16.09.18

W najbliższy weekend, w związku z budową nowego mostu na wyspę Sobieszewską i układaniem ostatnich warstw asfaltu w ciągu drogi wojewódzkiej 501, planowane jest zamknięcie mostu pontonowego.

Wprowadzenie organizacji polegać będzie na zamknięciu skrzyżowania po stronie wyspy Sobieszewskiej i skierowaniu ruchu objazdowego do ul. Nadwiślańskiej przez ul. Turystyczną, Tęczową, Sobieszewską i Jodową.
Ponadto od strony Gdańska, ruch pojazdów w okresie wykonywania prac, zostanie skierowany objazdem przez Świbno. Układanie ostatniej warstwy asfaltu będzie się odbywało na całym zakresie objętym realizacją (ok. 900 m) tj. na jezdni od strony Wiślinki, następnie na elementach stałych przylegających do nowobudowanego mostu, na rondzie oraz na fragmencie ulicy Nadwiślańskiej i Turystycznej. Prace rozpoczną się w piątek, 14 września około godziny 16 i potrwają do niedzieli, 16 września do godziny 16-17.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Ponadto informujemy, że wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu uzależnione jest od warunków pogodowych. Jeśli te, okażą się niesprzyjające (deszcz), wprowadzenie zmiany przeniesione zostanie na weekend następny tj. 21-23 września.

Zobacz jak wyglądają ostatnie prace wykończeniowe Mostu 100-lecia Niepodległości Polski

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/budowa-mostu-na-wyspe-sobieszewska-na-ostatniej-prostej,a,124120

Comments are closed.