Archiwum

Przekaż Swoje doświadczenia z korzystania z komunikacji miejskiej w Gdańsku

Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska zaprasza mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej do

wypełnienia ankiety ZTM.

Ocena komunikacji miejskiej w Gdańsku w 2018 r.

Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku zaprasza do udziału w ankiecie dotyczącej oceny komunikacji miejskiej. To kolejna odsłona badania, którego celem jest poprawa funkcjonowania transportu publicznego w naszym mieście w obszarach wskazanych przez uczestników badania.

Badanie jest anonimowe. Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie kilka minut.

- Pytamy między innymi o powody korzystania z komunikacji miejskiej, o elementy podróży związane z przejazdem autobusami oraz tramwajami wraz z uwzględnieniem charakterystyki tych środków transportu, o kanały sprzedaży biletów, kontrolę biletów czy połączenia między dzielnicami – mówi Sebastian Zomkowski, z-ca dyrektora ds. przewozów ZTM w Gdańsku. – Analiza ankiet z ubiegłego roku i poprzednich lat wskazywała nam obszary, które wymagały większej uwagi i zdecydowanej poprawy. W efekcie mogliśmy np. polepszyć ofertę komunikacyjną w wybranych dzielnicach czy dostosować rozkłady jazdy do faktycznego zapotrzebowania.

Ankieta będzie dostępna, od poniedziałku, 03.12.2018 r. przez najbliższe dwa tygodnie na stronie internetowej ZTM pod tym linkiem. Zapraszamy do jej wypełnienia.


3 Responses to “Przekaż Swoje doświadczenia z korzystania z komunikacji miejskiej w Gdańsku”

 • mistrz:

  Znowu ZTM ogranicza funkcjonowanie linia 186 w święta. Porażka.
  http://www.ztm.gda.pl/hmvc/index.php/sipinfo/wiecejk/2595

 • Wyspiarz:

  No a Ci co mieszkaja na Górkach to pieszo mogą sobie chodzić po co im autobusy, mimo że płacą te same kwoty za bilety co inni. Czy szanowna Rada w końcu zajmie się tym, już wiele razy był poruszany temat komunikacji na Wyspę m.in. W okresie wakacyjnym gdzie wieczorne kursy autobusów 112 i 186 są co godzinę. A teraz kolejny problem, czy ktoś wogóle konsultuje te zmiany rozkładów z mieszkańcami. Drodzy radni może w końcu czas się tym zająć, jak i tym, że na całej Wyspie nie można kupić biletów autobusowych. Chyba jest to częścią Waszej pracy, aby polepszać funkjonowanie Wyspy.

 • No to z górki:

  Taaaak, na pewno konsultuje, po partnersku, jak w życzeniach dla miłościwie nam panującego ostatnią kadencję :D

Napisz komentarz


− 4 = dwa