Archiwum

Zapraszamy do udziału w badaniu socjologicznym

Pracownia Realizacji Badań Socjologicznych w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do udziału w badaniu socjologicznym przeprowadzanym wśród  mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej.

Badanie realizowane na zlecenie i we współpracy z Urzędem Miejskim w Gdańsku poświęcone jest wzorcom konsumowania alkoholu oraz używaniu różnych innych substancji psychoaktywnych w życiu codziennym, jest ono anonimowe i polega na wypełnieniu ankiety dostępnej online (czas wypełnienia nie przekracza 8 minut)

https://qqzrbs.limequery.com/744989?lang=pl

Początkowo, projekt badawczy zakładał realizację tradycyjnymi metodami ankietowania i docierania do respondentów we wszystkich dzielnicach Gdańska (tak badanie było realizowane w pierwszej połowie marca do momentu wprowadzenia ograniczeń związanych z epidemią choroby wirusowej COVID19). Forma badania online była w przewidziana jako dodatkowa, uzupełniająca, a wskutek zaistniałych okoliczności stała się metodą główną.

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

One Response to “Zapraszamy do udziału w badaniu socjologicznym”

  • Jacenty:

    Polecam państwu program o 18:05, w poniedziałek 25.05.2020, na TVP3 Gdańsk. Widziałem zwiastun i ma być o wykopkach przy ul. Turystycznej, gdzie na ogromnej powierzchni zdjęto humus (warstwę gleby). Jeżeli ktoś miał zagadkę co się tam dzieje i czy to zgodne z prawem, to może w tym programie uda się tego dowiedzieć. Sam jestem ciekaw, może ktoś wie o co chodzi?