Archiwum

Walczmy o frekwencję !!!

Dodatkowa  atrakcja dla dzielnicy, która w niedzielnych wyborach uzyska najwyższy wskaźnik udziału mieszkańców w wyborach prezydenckich.

Dla rekordu i dla sportu – Dzielnica Gdańska, która w nadchodzącej II turze wyborów prezydenckich wykaże się najwyższą frekwencją w głosowaniu, stanie się gospodarzem sportowej niedzieli -  pełnego atrakcji spotkania mieszkańców na świeżym powietrzu, wydarzeń sportowych dla najmłodszych i starszych entuzjastów sportu. Wydarzenie, z udziałem Pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz, planowane jest na 6 września, miejsce spotkania – to już zależy od mieszkańców! Walczmy o frekwencję!

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/frekwencja-wyborcza-w-gdansku-dodatkowa-nagroda-dla-dzielnicy-z-najwyzsza-frekwencja-w-wyborach-prezydenckich,a,175151

Jednocześnie wyścig o najwyższą frekwencję w nadchodzących wyborach prezydenckich, organizowany przez Gdański Obszar Metropolitalny wciąż trwa. Przypominamy, że Gdańsk ma w tej rywalizacji  możliwość wygrania 30 000 zł. Jeśli wygramy, kwotę tę otrzyma dzielnica z najwyższą frekwencją.

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/pobijmy-rekord-30-lecia-trojmiasto-wspolnie-na-rzecz-udzialu-w-wyborach-zobacz,a,174235

 

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

Comments are closed.