Archiwum

Gdański Archipelag Kultury „Wyspa Skarbów” zaprasza na zajęcia

Na zajęcia, gotowi… START!
Wyspa Skarbów GAK otwiera zapisy na zajęcia w sezonie 2021-2022

  PLASTYKA DLA DZIECI - Zajęcia grupowe: 50 zł – mc / 20 zł – 1x/

Scrapbooking, sensoplastyka, decouparze i diy – zrób to sam, to metody i techniki plastyczne, które otworzą przed Twoim dzieckiem zupełnie nowe, artystyczne możliwości. Pobudzimy jego wyobraźnię, rozwiniemy manualne umiejętności, twórcze i przestrzenne myślenie, a przy tym wszystkim będziemy się świetnie bawić.

 

 

 

CERAMIKA DLA DOROSŁYCH - Zajęcia grupowe: 100 zł – mc / 30 zł – 1x

Rozmaite formy, faktury i barwy, studyjne i alternatywne metody technologiczne, a przede wszystkim Twoja inwencja twórcza – wszystko to sprawi, że kawałek burej gliny pod Twoimi dłońmi, zmienisz w unikalne dzieło sztuki użytkowej.

 

 

 

 

NOWOŚĆ! – KURS SZYCIA – Zajęcia grupowe: 200 zł – mc

Na tych zajęciach spotkasz się modą skrojoną na miarę… Ciebie! Pod okiem mistrzyni z 37-letnim stażem przyswoisz sobie wszelkie podstawy krawieckie. Wejdziesz do świata haftek i guzików, poznasz narzędzia, ściegi, tajniki szycia ręcznego i maszynowego. W tym pomogą Ci precyzyjne, szwajcarskie maszyny do szycia znajdujące się na wyposażeniu Wyspy Skarbów GAK. To praktyczne, tanie i ekologiczne – zaSzyj się z nami na Wyspie!

  WOKALISTYKA – Zajęcia indywidualne: 170 zł – mc / 70 zł – 1x

Jeśli Twoim marzeniem zawsze było zachwycić publiczność pięknym śpiewem, weź mikrofon i do dzieła!  Poznasz techniki oddychania, nauczysz się prawidłowej emisji głosu, poszerzysz swoją skalę, a przede wszystkim rozwiniesz swój talent. Scena, indywidulane występy stoją przed Tobą otworem!

  NAUKA GRY NA GITARZE – Zajęcia indywidualne: 170 zł – mc / 70 zł – 1x
od środy 15.09.2021

Gra na gitarze to nie tylko początkowe takty Nothing else matters. To przede wszystkim świat bogatych dźwięków inspirowanych otaczającym nas światem. Po poznaniu nut, technik gitarowych takich jak: gra gam, gra appreggio, gra akordowa – rozwiniesz się jako artysta, który nie tylko wie jak myśleć o muzyce, odtwarzać znane utwory, ale i komponować.
  NAUKA GRY NA PIANINIE – Zajęcia indywidualne: 170 zł – mc / 70 zł – 1x / od listopada

Pokusimy się o stwierdzenie, że umiejętność podstawowej gry na pianinie to fundament rozwoju muzycznego każdego, ambitnego muzyka. To także otwarta droga do swobodnego komponowania i artystycznej niezależności….Do tego mistrzowskie umiejętności prowadzącego i otrzymujesz solidne narzędzia, by muzyka stała się Twoim drugim światem w domu kultury :)

  NOWOŚĆ! – KSZTAŁCENIE SŁUCHU – Zajęcia indywidualne: 120 zł – mc / 50 zł – 1x

Edukację muzyczną swojego dziecka, zacznij od solidnych podstaw, czyli do kształcenia słuchu. Ćwiczenia metro-rytmicznych, ćwiczenia a’vista – mają niebagatelny wpływ na kształcenie pamięci i wyobraźni muzycznej. Za to realizowanie nut głosem wraz z praktyką to czysta zabawa! Gwarancja wejścia na kolejne etapy muzycznego kształcenia z wysokiego „c”.

  ZUMBA – Zajęcia grupowe: 70 zł – mc
20 zł – 1x

ZUMBA FITNESS to połączenie wszystkiego co pożyteczne w treningu wraz z energetycznym tańcem. Zadbaj o swoją formę i dobrze się baw. Poziomem trudności dostosowywany do możliwości grupy. Gwarantujemy przyjemne zmęczenie i wymierny, ogólnokondycyjny rezultat!

GIMNASTYKA – Zajęcia grupowe: 70 zł – mc / 20 zł – 1x

Zdrowy odpoczynek dla Ciebie i Twojego ciała przy jednoczesnym wzmocnieniu mięśni i kondycji. Skondensowana i efektywna forma ruchu, która pomoże Ci utrzymać świetną formę przy przyjemnym efekcie ubocznym – dobrym samopoczuciu!

  NOWOŚĆ! – NAUKA JĘZYKÓW: ANGIELSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO I FRANCUSKIEGO (kursy oddzielne) – Zajęcia grupowe: 150 zł – mc / 50 zł – 1x

Lingwiści z całego świata – łączmy się! Angielski, hiszpański i francuski należą do oficjalnych języków ONZ –posługują się nimi na całym świecie. Swobodna komunikacja, zawieranie nowych znajomości, na żywo jak i online, a nawet możliwość przebierania w ciekawszych ofertach pracy – gwarantowane!

  NOWOŚĆ! – EDUKACJA EKOLOGICZNA – Zajęcia grupowe: 100 zł – mc / 30 zł – 1x

Edukacja i Ekologia to dwa bardzo ważne słowa dla Wyspy Skarbów GAK. Łączą się z jeszcze jednym, istotnym rzeczownikiem – zabawą! Twoje dziecko w łatwy i przystępny sposób dowie się jak dbać o Planetę każdego dnia. Na własnych „śmieciach” J  przekona się, że ekologia to także ciekawe gry i mnóstwo twórczych, manualnych wyzwań!

  NOWOŚĆ! – TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH – Zajęcia grupowe: 150 zł – mc / 50 zł – 1x

Odnalezienie psychologicznej stabilizacji we współczesnym świecie to nie lada wyzwanie. Mierzy się z nim już cała populacja. W obecnej, „pandemicznej”  rzeczywistości odpowiadamy na szczególne potrzeby najmłodszych.  Interdyscyplinarne warsztaty TUS pomogą Twojemu dziecku rozwinąć emocjonalne zasoby t.j: inteligencję emocjonalną, empatię, umiejętność radzenia sobie z porażkami, niezbędne do budowania zdrowych relacji oraz asertywności.

ZAPISY

  • od poniedziałku  do piątku w godz. 9.00- 17.00
  • Tel. 58 323-91-15
  • e-mail wyspaskarbow@gak.gda.pl. (w tytule ZAPISY NA ZAJĘCIA)

 

 

Wydrukuj, zapisz, podziel się z innymi:

Comments are closed.